לייעוץ חינם חייג   072-2160001
דרמו אסתטיקה- מילוי קמטים

מילוי קמטיםרוצה להצעיר את עורך ולשוות לו מראה רענן ? בררי על טיפול מילוי קמטים ללא התערבות כירורגית ותרגישי בשינוי המרשים תוך זמן קצר.

מילוי קמטים הינו הליך רפואי בטוח ופשוט, פופולארי בקרב נשים וגברים המעוניינים לשמור על מראה עור בריא ומתוח. טיפול זה מבוקש במיוחד לצורך מילוי קמטי פנים וחריצים המופיעים על העור כחלק טבעי מתהליך התבגרות.

באלו אזורים ניתן לבצע מילוי קמטים ? קמטי חשיבה באזור המצח, קמטים סביב הפה, קמטים בין הגבות, קמטים בצידי העיניים, קמטים באזור הלחיים וקמטים באזור האף והפה. יתרונו הגדול של טיפול מתקדם למילוי קמטים בכך שהוא אפקטיבי גם לקמטוטים עדינים והחזרת נפח המעניק מראה בריא.

הסיבות להופעת קמטים הן פיזיולוגיות וחיצוניות 1. התבגרות העור באופן טבעי.
2. עישון, תזונה לא נכונה חוסר בשתיה.
3. חשיפה לשמש.
4. הפחתת ייצור הקולגן בגוף.
5. קמטי צחוק והבעה כתוצאה מהפעלת שירים.


סוגי טיפולי מילוי קמטים
ניתן לעבור מילוי קמטים זמני או קבוע על ידי הזרקת חומרי מילוי לאזור הקמט וסביבותיו.

מילוי קמטים זמני – משפיע לתקופה שנעה בין מספר חודשים ועד כשנתיים מסיום הטיפול ובו נפוץ חומר עם חומצה היאלורונית. ישנם מספר סוגי חומרים שההבדל ביניהן הוא בעיקר בריכוז החומר וסמיכותו.

מילוי קמטים עם סיליקון טהור – מדובר בסיליקון רפואי בעל מרקם ג'ל. יתרונות שהוא סטרילי ולכן אינו מחייב בדיקה מקדימה לאיתור רגישות אפשרית. יתרון נוסף הוא שסיליקון רפואי טהור גורם לגוף לייצר מעטפת קולגן באופן טבעי. יתרון זה בא לידי ביטוי גם בתוצאה הסופית של הטיפול ובהצלחתו עקב הענקת מראה טבעי.

• טיפול אפקטיבי של מילוי קמטים בעזרת סיליקון נמשך 5-8 טיפולים.
• משך הזמן בין טיפול מילוי קמטים אחד לשני הוא ממספר שבועות ועד כמה חודשים.
• השפעת טיפול מילוי קמטים בעזרת סיליקון נמשכת שנים רבות ועד שני עשורים.
• מילוי קמטים הינו טיפול היפו אלרגני, המעניק תוצאות מרשימות לאורך זמן.


רוצה לקבל הצעות לטיפול מילוי קמטים ? מתלבטת בין מילוי זמני למילוי ארוך טווח עם סיליקון רפואי טהור? לקבלת הצעות (ללא התחייבות) מלא/י פרטיך בטופס מימין

1. מלאו את הפרטים
2. קבלו עד 3 הצעות
3. בחרו את ההצעה

טיפולי אסתטיקה .... הידעת?

קמטים הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע - ככל שהגוף מתבגר מראהו משתנה.
הזדקנות העורישנם פרמטרים נוספים כמו חשיפה לשמש, עישון, רדיקלים חופשיים, ירידה במשקל, כוח המשיכה....אשר גם הם מאיצים את תהליך הזדקנות עורנו.
מילוי קמטיםהרפואה האסתטית בימינו מתקדמת ומתפתחת במהירות מסחררת והודות לכך מתפתחים גם טיפולים אסתטיים לא פולשניים – מילוי קמטים הוא אחד מהם.