לייעוץ חינם חייג   072-2160001
דרמו אסתטיקה- טיפול במראה עור הגוף לאחר לידה

טיפול במראה עור הגוף לאחר לידההתקופה שלאחר הלידה מרגשת, מסעירה, מלאה ברגשות. התקופה הכבדה (פיזית) הסתיימה. אבל עכשיו הגוף מתחיל לחזור לעצמו ופתאום "נולדות" כל מיני תופעות לא מוכרות שלא היו קודם. כדאי לזכור שלקח לילד 9 חודשים להיוולד ובמהלך זמן זה, הגוף עבר שינויים הדרגתיים משמעותיים. אפשר לחכות שאלו יעברו מאליהן או לטפל בהן כבר לאחר ההיריון. בין התופעות : מתיחת יתר של העור בבטן, ברגליים, בישבן ובחזה. צלוליט ושקעים, נשירת שיער, כתמי פיגמנטציה, שיעור יתר ועוד.

מראה העור לאחר לידה
• טשטוש והעלמת צלוליטיס ומתיחת העור.
• טיפולי נשירת שיער לאחר לידה.
• כתמי פיגמנטציה ופצעונים.
• פס כהה בבטן התחתונה.


לאחר לידה גוף האישה חווה שינויים הורמונאליים הבאים לידי ביטוי במראה עור הפנים והגוף. חלק מהנשים סובלות מכתמים שחולפים עם הזמן (יכול לקחת חודשים ושנים) ואחרות מפצעים.

בבואכן לחפש פתרונות למצב העור לאחר לידה, שאלו את הרופא אם יש זמן מינימום בין הלידה להתחלת טיפול בעור והאם מותר ו/או מומלץ להימנע מטיפולים מסוימים בעור עד לאחר הפסקת הנקה. חלקם הגדול של הטיפולים אינו פולשני, לא כולל ניתוח, אינו כולל תופעות לוואי (כמעט כלל) וזמן החלמה קצר ביותר.

ישנם נשים שמעוניינות להחזיר את מראה גופן כפי שהיה לפני ההריונות ואז (בהתאם להמלצת הרופא המטפל), ניתן לבצע טיפולי הרמת חזה, מילוי שדיים, מתיחת בטן, עיצוב פופיק ושאיבת שומן. בניתוחים כמו בניתוחים יש סיכונים ולכן יש לפנות לייעוץ מקצועי לפני קבלת החלטה בנושא.

העלמת ורידים ברגליים
הריון ולידה מעמיסים רבות על הורידים וגורמים במקרים מסוימים, לורידים בולטים שאינם מחמיאים מבחינה אסתטית, ואף עלולים להפוך ללא בריאים בהמשך הדרך. בין הטיפולים, ישנם טיפולים לא פולשניים להעלמת ורידים ברגליים, ישנו טיפול סקלר ותרפיה (טיפול ללא התערבות כירורגית), הזרקת קצף בשילוב אולטרסאונד.

רוצה לקבל הצעות להזרקת קמטים ועיבוי שפתיים ? מתלבטת בין פתרונות אפקטיביים (מוכחים) שאינם כואבים ? לקבלת הצעות (ללא התחייבות) מלא/י פרטיך בטופס מימין

1. מלאו את הפרטים
2. קבלו עד 3 הצעות
3. בחרו את ההצעה

טיפולי אסתטיקה .... הידעת?

קמטים הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע - ככל שהגוף מתבגר מראהו משתנה.
הזדקנות העורישנם פרמטרים נוספים כמו חשיפה לשמש, עישון, רדיקלים חופשיים, ירידה במשקל, כוח המשיכה....אשר גם הם מאיצים את תהליך הזדקנות עורנו.
מילוי קמטיםהרפואה האסתטית בימינו מתקדמת ומתפתחת במהירות מסחררת והודות לכך מתפתחים גם טיפולים אסתטיים לא פולשניים – מילוי קמטים הוא אחד מהם.