לייעוץ חינם חייג   072-2160001
דרמו אסתטיקה- הזרקות למילוי קמטים ועיבוי השפתיים

הזרקות למילוי קמטים ועיבוי השפתייםהזרקה למילוי שפתיים הינו טיפול מהיר ואפקטיבי המעניק תוצאות מרשימות ומהירות.
יש אנשים הנולדים עם שפתיים צרות ואצל אחרים השפתיים נעשות דקות ככל שמתבגרים. אין כל ספק ששפתיים מלאות, מעניקות לפנים מראה בריא צעיר, בעוד שפתיים צרות מחמיאות פחות ומשוות לפנים מראה יותר בוגר (שלא לומר מבוגר).

כיום כשניסיון הנצבר בתחום כה גדול וגם החומרים משופרים, נשים בוחרות לעבור טיפולי הזרקות למילוי קמטים ועיבוי שפתיים כצעד ראשון להשגת מראה רענן.
בין סוגי הטיפולים בתחום : מילוי שפתיים, הזרקת בוטוקס, עיצוב שפתיים, מילוי קמטים ועיבוי שפתיים.

יתרונות הזרקות למילוי קמטים ועיבוי השפתיים
• הרופאים עתירי ניסיון וחומרי המילוי משתפרים כל הזמן.
• ההזרקה לשפתיים בהרדמה מקומית ואינה כואבת.
• רואים תוצאות מרשימות כבר אחרי טיפול אחד.
• הטיפול נחשב כבטוח מאוד.
• הטיפול אינו פולשני (וללא ניתוח).
• משך הטיפול קצר – עד 20 דקות.
• החלמה מהירה ולעיתים חזרה מיידית לשגרה.


טיפול הזרקה טוב יתבצע על ידי רופא מנוסה ורגיש, המזריק את חומרי המילוי בפרופורציה למבנה הפנים וקווי המתאר. המילוי יוזרק באופן הגיוני ולא מוגזם בכדי להישג תוצאה חיובית ומחמיאה. לפני הזרקה לעיבוי ועיצוב שפתיים
חשוב לקיים פגישת היכרות עם הרופא המטפל, לשתף מה הסיבה לטיפול ואם את נוטלת תרופות כלשהן. בפגישה זו יסביר לך הרופא כי יש כמה שיטות טיפול להזרקת חומר לשפתיים, יפרט אותן, יסביר את ההבדל ביניהן ויקבע את שיטת ההזרקה המתאימה לך. נציין בקצרה כי שיטה אחת היא באמצעות חומרי מילוי קבועים ושיטה אחרת עם חומרי מילוי זמניים. הטיפול עצמו מתחיל על ידי אלחוש באמצעות משחה או זריקת אלחוש ולאחרי מוזרק חומר המילוי. עוד נזכיר כי לעיתים יש לחזור על הטיפול מספר פעמים. הרופא המטפל יעדכן לפי המטופל אם נדרשת סדרת טיפולים. הזרקת חומר מילוי לשפתיים עשויה לגרום לנפיחות, אדמומיות או אי נוחות הנעלמות כעבור זמן מה.

הזרקה למילוי שפתיים יכולה להיות דרך להשיג מראה חיוני ורענן. ההזרקה יכולה להיות חלק ממכלול טיפולים דרמו אסתטיים המעניקים לפנים ולגוף מראה הרבה יותר צעיר.

רוצה לקבל הצעות להזרקת קמטים ועיבוי שפתיים ? מתלבטת בין פתרונות אפקטיביים (מוכחים) שאינם כואבים ? לקבלת הצעות (ללא התחייבות) מלא/י פרטיך בטופס מימין

1. מלאו את הפרטים
2. קבלו עד 3 הצעות
3. בחרו את ההצעה

טיפולי אסתטיקה .... הידעת?

קמטים הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע - ככל שהגוף מתבגר מראהו משתנה.
הזדקנות העורישנם פרמטרים נוספים כמו חשיפה לשמש, עישון, רדיקלים חופשיים, ירידה במשקל, כוח המשיכה....אשר גם הם מאיצים את תהליך הזדקנות עורנו.
מילוי קמטיםהרפואה האסתטית בימינו מתקדמת ומתפתחת במהירות מסחררת והודות לכך מתפתחים גם טיפולים אסתטיים לא פולשניים – מילוי קמטים הוא אחד מהם.