לייעוץ חינם חייג   072-2160001
דרמו אסתטיקה- המסת שומן

הצרת היקפיםרוצה להצר היקפים במהירות ובלי מאמץ ? יש לך אירוע באופק ואת חולמת להרגיש חטובה ואטרקטיבית בבגדיך ?

טיפולי המסת שומן לא פולשניות ו/או פולשניות, מתאימים לנשים וגברים שרוצים להיפטר משומנים ואינם מצליחים באמצעות דיאטות. טיפולי המסת שומן אפקטיביים במיוחד באזורים : ישבן, מותניים, סנטר, זרועות, בטן וירכיים. יתרונות טיפולי המסת שומן  תוצאות מהירות ונראות  הטיפול בטוח ופופולארי  אינו מחייב דיאטה  הטיפול אינו כואב  הטיפולים מהירים ויעילים  הטיפולים בהרדמה מקומית

סוגים של טיפולי המסת שומן
1. המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (RF)מוכר גם כבודי טייט Bodytite טכנולוגיית בודי טייט פותחה על ידי חברה ישראלית וקוצרת שבחים ברחבי העולם. למה בודי טייט ? מכיוון שבהשוואה לטיפולים אחרים, הוא פתרון, בטוח ויעיל להמסת שומן. הטיפול בגלי RF מבוצע בהרדמה מקומית וכבר לאחר טיפול אחד העור הופך חלק ומוצק יותר. הזמן הטוב ביותר לראות תוצאות הוא כ-20 יום לאחר הטיפול הראשון ועד 7 חודשים מהטיפול. מומחים ממליצים לשמור על משקל גוף מאוזן ועקבי כדי שהתוצאה תישמר לאורך זמן רב.

2. המסת שומן בלייזר. המסת שומן בלייזר הוא טיפול בטוח הנמשך בממוצע כשעה. אם מדובר על אזורים קטנים של המסת שומן ניתן לבצע טיפול יחד, אך המסת שומן באזורים נרחבים תכלול בדרך כלל מספר טיפולים בלייזר על מנת להגיע למראה החטוב, המרשים והנראה לעין במהירות. ייחודו של טיפול המסת שומן בלייזר שהתוצאות נשארות ואינן זמניות.
שיטות הטיפול החדשניות, שונות זו מזו בשינוי שהן גורמות לתאי השומן העיקש. המסת תאי השומן לחלוטין, ריכוך רקמת השומן והמסת שומן בטכנולוגית אולטרסאונד שמצמצמת את נפח השומן אך אינה הורסת אותם. מראה עור מתוח קשור עם רקמת שומן. לכן טיפולים לא פולשניים שאינם הורסים את תאי השומן, אמנם דורשים יותר טיפולים אך התוצאה אחידה, יפה ומחמיאה יותר. ישנה גם אופציה כירורגית המוכרת כשאיבת שומן, אשר טומנת סיכון מסוים, החלמה ממושכת מהטיפולים האחרים וצלקות.

מראה עור מתוח קשור עם רקמת שומן. לכן טיפולים לא פולשניים שאינם הורסים את תאי השומן, אמנם דורשים יותר טיפולים אך התוצאה אחידה, יפה ומחמיאה יותר. ישנה גם אופציה כירורגית המוכרת כשאיבת שומן, אשר טומנת סיכון מסוים, החלמה ממושכת מהטיפולים האחרים וצלקות.

1. מלאו את הפרטים
2. קבלו עד 3 הצעות
3. בחרו את ההצעה

טיפולי אסתטיקה .... הידעת?

קמטים הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע - ככל שהגוף מתבגר מראהו משתנה.
הזדקנות העורישנם פרמטרים נוספים כמו חשיפה לשמש, עישון, רדיקלים חופשיים, ירידה במשקל, כוח המשיכה....אשר גם הם מאיצים את תהליך הזדקנות עורנו.
מילוי קמטיםהרפואה האסתטית בימינו מתקדמת ומתפתחת במהירות מסחררת והודות לכך מתפתחים גם טיפולים אסתטיים לא פולשניים – מילוי קמטים הוא אחד מהם.