לייעוץ חינם חייג   072-2160001
דרמו אסתטיקה- העלמת קמטים

העלמת קמטיםרוצה להיראות צעירה יותר ? להחזיר לעורך את המראה המתוח, הבריא ולעכב מראה של עור מבוגר ? קראי כאן על טיפולי העלמת קמטים.

קמטים, קמטוטים וקמטי הבעה שם שילוב של גנטיקה, גיל והשפעות חיצוניות כמו חשיפה לשמש ולזיהום אוויר והשפעות פנימיות כמו (לדוגמא) תזונה לקויה ושתיית אלכוהול.

הבשורה הטובה היא שיש מה לעשות. כיום יש מגוון טיפולים דרמו אסתטיים, המאפשרים לנשים וגברים להצעיר את מראה עורם ללא התערבות כירורגית ועם זמן התאוששות קצר או ללא צורך בהתאוששות כלל. במידת הצורך ולפי מראה העור, ישנה גם חלופת ניתוח הרמת פנים.

טיפולי העלמת קמטים ללא התערבות כירורגית
• טיפולי בוטוקס – הזרקת בוטוקס לאזורים שונים בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף, מחליקה את מראה העור ואפקטיבית לתקופה של עד שישה חודשים. מספר הטיפולים הנדרש 2-4 טיפולים.

• הזרקות חומרי מילוי – ישנם חומרי מילוי טבעיים וסינטטיים, זמניים וקבועים. מרבית חומרי המילוי המעניקים נפח, מראה עור מתוח וגמיש הם חומרים בהם חומצה היאלורונית – חומר מילוי זמני. העלמת הקמטים ו/או טשטושם אפקטיבי לפרק זמן של 12-18 חודשים.

• העלמת קמטים עם סיליקון – סיליקון טהור הוא טיפול הנמשך עד חצי שנה (אחת לארבעה שבועות). סיליקון יוצר ייצור טבעי של קולגן בגוף, אשר בהדרגה מחליט את מראה הקמטים. טיפול בסיליקון הדרגתי ולוקח יותר זמן לראות תוצאות, אך הוא מעניק לעור מראה טבעי לאורך זמן ועד 15 שנה.

• העלמת קמטים באמצעות טיפולי קנולות - קנולה הוא צינור דק בעל קצה עגול, באמצעותו מתבצע טיפול החדרת חומר הממלא קמטים ומעניק להם נפח. הטיפול קצר ומאפשר לחזור לעבודה ולשגרה ללא צורך בהתאוששות. רופא מיומן שולט במכשיר וכחומר הנדרש לכל טיפול וטיפול. טיפול נכון בקנולות מעכב ניתוח פנים.

• העלמת קמטים בלייזר – אחת הטכניקות המתקדמות והיעילות להעלמת קמטים היא על ידי טיפול לייזר באורך גל של 1540 שמטשטש קמטים ומצעיר את מראה העור. לעיתים הרופא משלב בין לייזר וזריקות בהתאם למראה העור.

• העלמת קמטים באמצעות הליך כירורגי – כיום ניתן לעבור הליכים כירורגים בהרדמה מקומית, בהם מתבצעת הרמה חלקית של עור הפנים להעלמת קמטים.

מתכננת אירוע משפחתי ? רוצה להחזיר לעורך את המראה שאהבת עד לפני כמה שנים עכשיו זה אפשרי.
לקבלת הצעות לטיפול העלמת קמטים ממרפאות מובילות בישראל (ללא התחייבות) מלא/י פרטיך בטופס מימין

1. מלאו את הפרטים
2. קבלו עד 3 הצעות
3. בחרו את ההצעה

טיפולי אסתטיקה .... הידעת?

קמטים הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע - ככל שהגוף מתבגר מראהו משתנה.
הזדקנות העורישנם פרמטרים נוספים כמו חשיפה לשמש, עישון, רדיקלים חופשיים, ירידה במשקל, כוח המשיכה....אשר גם הם מאיצים את תהליך הזדקנות עורנו.
מילוי קמטיםהרפואה האסתטית בימינו מתקדמת ומתפתחת במהירות מסחררת והודות לכך מתפתחים גם טיפולים אסתטיים לא פולשניים – מילוי קמטים הוא אחד מהם.