לייעוץ חינם חייג   072-2160001
דרמו אסתטיקה- בוטוקס

בוטוקסרוצה לקבל מחמאות ? חשוב לך להיראות צעירה עם עור בריא ? ידוע לך שבוטוקס יכול למנוע קמט עוד לפני הופעתו ? רוצה להחליט קמטים או להעלימם ביעילות ? בקשי הצעה לטיפול בוטוקס ללא התערבות כירורגית.

טיפולי בוטוקס מושכים גברים ונשים בגילאים שונים מכיוון שהם אפקטיביים ומוכחים כמאפשרים להעלים קמטים ללא ניתוח, ללא צורך בהחלמה ועם תוצאות מהירות. לעיתים התוצאה כה מרשימה שנדמה כי המטופל עבר הליך כירורגי של הרמת עפעפיים או מתיחת פנים.

לאלו אזורים בגוף מתאים טיפול הזרקת בוטוקס
טיפולי בוטוקס אפקטיבי במיוחד לטשטוש ו/או העלמת קמטים באזור המצח, סנטר, בין הגבות, עפעפיים, צוואר, זוויות הפה והמחשוף.

למי מתאים לבצע טיפול בוטוקס
בוטוקס מתאים לנשים וגברים שרוצים להחליק את עורם ללא ניתוח וכן למטופלים המעוניינים למנוע הופעת קמטים, קמטוטים וקמטי הבעה ללא צורך באשפוז, ניתוח או החלמה ממושכת.

יתרונות טיפול בוטוקס
• הטיפול מוכח כיעיל, בטוח ונותן תוצאות מהירות.
• מתאים לאנשים צעירים ובעלי עור בוגר.
• הטיפול קצר ואינו מצריך התאוששות או חופשה.
• אין צורך בהרדמה.
• ללא הליך כירורגי.
• הטיפול אינו כואב.
• הטיפול טוב לתקופה של עד שישה חודשים.


מידע על טיפול בוטוקס
בבוטוקס יש חומר אשר מעכב את פעילותו של חומר האחראי על פעולת שרירים באזור המסוים. מאחר והקמטים נוצרים בחלקם כתוצאה של פעילות שרירים רבה באזורים מסוימים בפנים, טיפול בוטוקס מעכב / מנטרל אותם. כיום יודעים שבוטוקס יכול לשפר גם בעיות עיניים לסוגיהן. בוטוקס נמצא בשימוש זה כשלושה עשורים והוא ללא ספק אחד הטיפולים המבוקשים בתחום הדרמו אסתטי. כדי לקבל תוצאה מיטבית, רצוי לבצע סדרה של שניים עד ארבעה טיפולי הזרקות אשר אורכות כ- 20 דקות (כל טיפול). כיום יש מידע כי אפקטיביות הטיפול ופרקי הזמן בין טיפולים גדלים כאשר יש טיפול ממושך עם החומר.

מקצועיות הרופא המטפל
כמו בכל תחום ובמיוחד טיפולי בוטוקס דרמו אסתטיים, מיומנותו, מקצועיותו וניסיונו של הרופא המטפל משפיעה הן על התוצאה והן על מיעוט תופעות לוואי. בבואכם לתאם סדרת טיפולי בוטוקס, חפשו את רישיון הרופא שלו, שאלו על ניסיונו וקיימו עימו פגישת ייעוץ ואבחון.קחו בחשבון שכל רופא מורשה להזריק בוטוקס. מכיוון שמדובר בפנים שלכם, כדאי לוודא כי יש לי ניסיון מעשי בתחום. שימו לב שהוא מסביר לכם על הטיפול ומברר אתכם על מצבכם הבריאותי בכלל ואם יש לכם רגישות לתרופות ו/או חומרים שונים.

רוצה לקבל הצעות לטיפול בוטוקס ממרפאות מובילות בישראל ? מתלבטת אם הגעת לגיל שאפשר להתחיל ? לקבלת הצעות (ללא התחייבות) מלא/י פרטיך בטופס מימין

1. מלאו את הפרטים
2. קבלו עד 3 הצעות
3. בחרו את ההצעה

טיפולי אסתטיקה .... הידעת?

קמטים הופעת קמטים הינו תהליך בלתי נמנע - ככל שהגוף מתבגר מראהו משתנה.
הזדקנות העורישנם פרמטרים נוספים כמו חשיפה לשמש, עישון, רדיקלים חופשיים, ירידה במשקל, כוח המשיכה....אשר גם הם מאיצים את תהליך הזדקנות עורנו.
מילוי קמטיםהרפואה האסתטית בימינו מתקדמת ומתפתחת במהירות מסחררת והודות לכך מתפתחים גם טיפולים אסתטיים לא פולשניים – מילוי קמטים הוא אחד מהם.